Prci,prci,prcičky

26. prosince 2006 v 21:42 | Andik.07 |  Filmy
Prci,prci,prcičky Prci, prci, prcičky
Tenhle film určitě každý puberťák viděl a hlášky úchyla Stiflera jsou mezi puberťáky běžně používané :-) No, ale abych to zkrátila, tak konečně přejdu k tomu filmu. 1. díl prciček začíná tím, že se parta kamarádů dohodne, že než absolvují, musí přijít o panictví. A tak začíná hledámí vhodných objektů, na kterých by svoji dohodu uskutečnili. Jim se zamiluje do krásné a exotické Nadi, která Jima poprosí o doučování. U Jima se chce převléct, ale Jim hned využije situaci a nainstaluje do pokoje webkameru. A aby na sebe trapasy nenechaly dlouho čekat, tak omylem tu nahrávku rozešle celé škole.

To Oz si chce najít citlivou dívku, a proto si najde hodnou a roztomilou Heather. Kevin dívku má, ale dělají spolu všechno kromě sexu samotného, což Kevinovi trochu vadí. Ne že by jeho holka Vicky nechtěla, ale prý stále čeká na ten správný čas. Intelektuál Finch si s tímhle starosti nedělá, ale všichni víme, jak to nakonec dopadne, že :-) (viz. Stiflerova máma aneb MCBP)
Kdo tenhle film neviděl, nejspíš právě přiletěl z jiné planety nebo k nám přišel z doby kamenné, protože tohle je mezi teenagery klasika :D Pokud ste ho už viděli, což předpokládám, tak mi určitě dáte za pravdu, že tohle je jedna z nejlepších teenagerských komedií. :-)
Režie:Paul Weitz
Hrají:Natasha Lyonne,Mena Suvari,Shannon Elisabeth,Chris Klein,Jason Biggs,Tara Reid......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama