Červenec 2009

9.7.09||Facebook je prostě super! ;)

9. července 2009 v 23:27 | Andik.07 |  Moje KeCy
Ahojky!

Tak jak si užíváte prázdniny?
Já celkem dobře..
Sice si někdy připadám jako kdyby byl podzim, ale co?! - jsou prázdniny, mám klid od školy a to už nadobro! Teda jenom od základní školy!! Po prázdninách mě čeká úplně první den na gymplu...Celkem se těším!Je to zvláštní :)
Většinu lidí, kteří se mnou budou chodit do třídy znám, takže to bude dobrý!!

Zatím nemám nic v plánu, takže co příjde zítra, pozítří a pak neřeším!!Zato srpen mám celkem plný!!Už se těším, až u nás konečně opraví bazén.Přestavují ho na takovej menší aquáč!Příští prázdniny už to má být hotové... Tak to chci teda vidět!Mělo by to vypadat takhle!!

Taky zbožňujete Harryho Pottera?? Já jo :D, už se těším až bude šestka v kině!U nás má být začátkem srpna!Tak se určitě půjdu podívat. Jsem včera koukala na ukázky a vypadá to fakt dobře!
Celkem je mi smutno po ségře..ani bych nevěřila, že tohle někdy řeknu, ale je to tak!Už je týden ve Španělsku a já si pořád nemůžu zvyknout na to, že se s nikým nehádám, nikdo mě neotravuje tím, že chce jít na komp... :D směšný, že?!! Ale je to ségra a chybí mi!
Jsem pořád na facebooku!Asi je ze mě závislák!Opravdu!Pořád nějaké testy, lollipop, heart, friends for sale :D atd..Ani bych neřekla, kolik lidí už má facebook!Jsem tam našla třeba kamarády, které jsem 5 let neviděla!!To se mi zdá jako super věc!Dokonce i naši učitelé mají fb :)
Prostě FB je parádní!
---------------------------------------------

To byl zase vyčerpávající článek :D
Mějte se, pááá