Srpen 2009

21.8.09||Prázdniny

21. srpna 2009 v 23:32 | Andik.07 |  Moje KeCy
Poslední článek napsaný 9.července? Tak to je celkem dlouhá doba...
Ale vůbec jsem neměla nápad, co bych mohla napsat, už jsem to chtěla udělat před 14 dny, před týdnem... moje lenost napsat "něco" vyhrála!
Dneska jsem se KONEČNĚ rozhodla... napíšu článek!Už prostě musím!
Nemůžu být celý den na facebooku...většinou totiž nejvíce času, který trávím na pc, trávím právě na fb!

Chtěla jsem blog zrušit, říkala jsem si, že to stejně nemá cenu, když tu příjde za týden tak 70-100 lidí!Ale blog mám už skoro 3 roky!A to je dlouhá doba..kdo u toho tak dlouho vydrží, že?!

A co se týká prázdnin, tak já bych potřebovala ještě nejméně 14 dní navíc!Strašně jsem se těšila až zase půjdu do školy, což mi nepříjde normální :D, ještě když se nebudu vracet do naší "úžasné" základky...ale půjdu úplně někam jinam!Nová škola, noví spolužáci!Všechno od začátku!Prostě jsem se nemohla dočkat :) ale ted' už ne.Čím víc se blíží datum 1.září, tím míň se těším...u mě je to normální!Moc se mi tam nechce, ale myslím, že jak už bude po prvním dnu, bude to v pohodě!!
Normálně jsem asi filmový maniak :D, dřív jsem do kina moc nechodila, a tyto prázdniny jsem tam byla docela často - Harry Potter 6, Hannah Montana, Transformers : Pomsta poražených, v pondělí půjdu na Vzhůru do oblak :D, pak asi ještě na něco zajdu!
Stanovačky byly parádní!V noci je ale zima jak prase..., takže jestli nechcete dopadnou jako my - probouzet se ve 3, 4, 5 a doufat, že už konečně bude ráno a teplo, když ležíte jenom na jedné tenké dece a jste přikryti tak maximálně mikinou, celkem sranda no :D!
Prostě letošní prázdniny jsem si moc užila!Doufám, že ostatní budou taky tak dobré, jako tyto!
-------------------------------------

...Zvládla jsem to, napsala jsem článek :D asi po měsíci, další už budou častěji!Nechci to slibovat, ale budu se snažit!!

Mějte se krásně, užívejte si těch pár posledních dní prázdnin! Páááá